Mistrzowie Ligi Trampkarzy sezon 2014/2014 MKS FABLOK CHRZANÓW - rocznik 2001

statystyki szczegółowe

Aktualności

Relacja z meczu pomiędzy Błyskawica Myślachowice - MKS...

• autor: fablokeiros, 2014-10-06 21:27
Relacja z meczu pomiędzy Błyskawica Myślachowice - MKS FABLOK CHRZANÓW - Mistrzo

Witam wszystkich, nadszedł czas na podsumowanie 6 kolejki ligowej rozgrywek Trampkarzy oraz relacja z meczu jaki rozgrywaliśmy na wyjeździe z drużyną z Myślachowic.

Zacznijmy od podsumowania 6 kolejki rozgrywek ligi Trampkarzy sezon 20014/2015. Obecne rozgrywki pomiędzy drużynami z naszej tabeli są bardzo wielką niespodzianką, gdyż jak wyniki zobaczycie, to każda drużyna może wygrać z każdą drużyną, nawet jeżeli ktoś jest potencjalnym faworytem spotkania, do tej pory tylko nasza drużyna kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. W tej kolejce jest parę niespodzianek, pierwsza to wygrana drużyny z Alwerni którzy grali na wyjeździe z drużyną z Płazy - wygrana drużyny Triumf Alwernia 4:1. Spotkanie drużyny z Tenczynka z Wisłą Jankowice zakończyło się porażką 1:3 - z drużyną z Tenczynka rozegramy ostatni mecz u siebie w niedzielę i myślę że postawimy ostatecznie tzw. kropkę na i.

Drużyna z Gromca uległa niespodziewanie drużynie z Bolęcina 4:5 - myślę że mecz mógł się podobać przy tak nie wielkim stosunku wygranej wskazującym drużynę z Bolęcina - tym wynikiem drużyna Promyka Bolęcin zaparkowała na drugim miejscu w tabeli.  Jak sami prześledzicie wyniki w poszczególnych kolejkach to można ocenić całą naszą ligę jako ligę cudów i niespodziewanych wyników - czasem faworyt dostaje bencki od potencjalnego słabszego rywala - taka jest piłka moi drodzy, raz sprawiedliwa a raz rozczarowuję po całości.

Wracamy do naszego meczu wyjazdowego, który odbył się w dniu 02.10.2014r. o godz.16.00 w Myślachowicach.

Przebieg meczu po przedyskutowaniu z Trenerem oceniamy jako dość bezbarwny, po mimo tego że wygrana była aż udokumentowana przez nas 10-cioma bramkami, ale straconymi dwoma, po raz pierwszy w rozgrywanych dotychczasowych wszystkich meczach, zaraz na początku spotkania, formacja defensywy popełniła błąd podając w poprzek boiska piłkę do zawodnika środka linii obrony - ten błąd wykorzystał napastnik drużyny z Myślachowic strzelając już w pierwszych minutach nam gola - po raz pierwszy przegrywamy 0:1 - stracona bramka podziałała na wszystkich jak zimny prysznic i zawodnicy zaczęli odrabiać straty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:4 - strata drugiego gola w pierwszej połowie poddenerwowała sztab szkoleniowy. Reakcja Trenera podczas przerwy była dość ostra względem zawodników, nastąpiły zmiany zawodników, oraz zmiany pozycjami poszczególnych rozgrywających. Drużyna z Myślachowic dość dobrze grała w formacji defensywnej, ustawiając ją dość wysoko, co skutkowało łapaniem naszych zawodników na pozycji spalonej, raz zarazem. Wynik całego spotkania 2:10 - ta wygrana zapewniła nam Mistrzostwo rundy jesiennej Ligii Trampkarzy w sezonie 2014/2015. Przed nami ostatnie spotkanie u siebie, mam nadzieję że nikt sobie nie odpuści i zagramy na wysokich obrotach, jak to miało miejsce w poprzednich meczach - chociaż jak w meczu z drużyną z Gromca - wielu zawodników rozegrało wspaniałe spotkanie - GRATULUJEMY CHŁOPAKI !!!.

Bramki zdobywali:

Aleksander Barański - 3, Filip Kania - 2, Szymon Ferdek - 1, Dawid Motyczko - 1, Olek Mędrzyk - 1, Damian Pokojski - 1, Kacper Kołodziejczyk - 1 ( z rzutu karnego ).

Sztab Trenerski gratuluję dotychczasowych wyników.

Hala MKS FABLOK CHRZANÓW - FABLOK - FABLOK FABLOK !!!