MKS FABLOK Chrzanów - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Podsumowanie zgrupowania w Twardogórze 2014

• autor: fablokeiros, 2014-09-04 09:49

Witam wszystkich serdecznie, na początku mojego newsa chciałbym podziękować rodzicom oraz chłopakom za całokształt zaangażowania w projekt jakim jest Akademia Piłkarska Klubu MKS Chrzanów.

Przychodzi czas podsumowania zgrupowania jakie odbyło się w Ośrodku Gosir Twardogóra 2014.

Myślę że cały pobyt na zgrupowaniu upłyną w miłej atmosferze, treningi odbywały się zgodnie z założeniami Pana Trenera Tomasza Brońka, Brawo dla chłopaków za zaangażowanie podczas treningów oraz za całokształt zachowania podczas zgrupowania.

Myślę że atrakcję jakie były zapewnione przez Kadrę, były świetnym przerywnikiem pomiędzy treningami:

- bardzo udany spływ kajakowy 8km w dolinie Baryczy,

- wizyta na prawdziwej strzelnicy, połączona w prezentacją różnego rodzaju broni oraz turniejem w strzelaniu na 50 metrów z karabinu KBKS kaliber 5.6mm,

- wycieczka całodniowa do Wrocławia połączona z wizytą na Stadionie Śląskim oraz meczem ligowym ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Cracovią,

- plus zorganizowane dwa turnieje na terenie obiektu: jeden to Turniej w ping-ponga oraz Turniej Fifa Cup 2014 Twardogóra

Wszystkim zwycięzcą jeszcze raz GRATULUJEMY !!!

Podczas zgrupowania była jeszcze jedna bardzo miła okazja, gdyż nasz nieoceniony obrońca Mikołaj Trzeciak obchodził 13-ste urodziny - wszyscy chłopaki przygotowali dla Mikołaja wspaniałe prezenty, a Kadra zorganizowała bardzo okazały tort z fajerwerkami, jeszcze raz Mikołaj STO LAT !!!

Podsumowując całe zgrupowanie, myślę że wszyscy chłopaki są bardzo zadowoleni, pomimo drobnych incydentów jakie były podczas pobytu to wszyscy wrócili w dobrej kondycji i dobrym zdrowiu i są bardzo dobrze przygotowani do nadchodzącego sezonu piłkarskiego 2014/2015.

JUŻ NA PRZYSZŁY ROK ZGRUPOWANIE W GOSIR FRYSZTAK - więcej informacji wkrótce.

Jeszcze raz serdecznie Wam i Rodzicom DZIĘKUJEMY !!!

Trener: Tomasz Broniek

Koordynator: Mirosław Barański

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.